Fotoğraf İşlemeli Kristal Ay (HBKR411)

0,00
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* 20,64 ₺ 'den başlayan taksitlerle

Göndereceğiniz fotoğraf lazer ile özel kesim kristalin içine işliyoruz.

Dosya Yükle

:
Tavsiye Et

Göndereceğiniz fotoğraf lazer ile özel kesim kristalin içine işliyoruz.

Lazer işleme camın içine yaılmakta olup kesinlikle silinme ve bozulma yapmaz.

Ürünümüz özel ay kesime sahip olup, özel kutusunda gönderilmektedir.

İşlenecek resim yüksek çözünürlükte tercih edilmelidir. 

Arzu edilirse kısa bir not, tarih veya isim yazılabilinir.

Ürün Ebatları :  190x135x15 mm


Lazer İşlemeli Kristal Objeler:

Fotoğraflar kristalin içine 2D (iki boyutlu) olarak işlenir. Lazer ile çizilen resimler şeffaftır. Kullanılan teknik tamamen kristalin cam gövdesinin içine ufak noktalar oluşturulması ile yapılır. Çok ufak nokta şeklinde yapılan patlamalar ile kristalde ışık kırılmaları sağlanır. Bu ışık kırılmaları santimetre kareye binlerle ifade edilmektedir. Ortada ise tamamen kristalin içinde işlenen bir desen oluşur. Koyu zeminlerde daha net gözükmekle birlikte yoğun ışık altında şeffaflık artar. Bu yüzden temsili resimlerimizin koyu zemin üzerinde çekmekteyiz. Bu yüzden kristal objenizde resimler koyu zemin üstünde netlik kazanır.

Kristal ürünlerimizi satın alırken lütfen işlemenin şefaf ve lazer ile yapılacağını dikkate alınız. Farklı ışık kaynakları ile görüntü değişebilir. Koyu zeminlerde genel olarak çok daha net gözükür. Bunun haricinde zamana ve yıpranmalara karşı maksimum korumalıdır. Kristalin üstüne lazer kazıma veya baskı yapmadığımız için asla eskime yapmak. Ancak lazer ile işlemede sonuç şefaftır.

Ürün örnekleri ve daha fazla bilgi için lütfen Hediyeniz Bizden Blog'un ilgili yazısını okuyunuz