İstediğiniz fotoğraftan 2000 parça puzzle parçalanmış olarak özel kutusunda gönderilir

Kutusunun üzerinde de göndermiş olduğunuz fotoğraf yer alır. Ürünümüzde kullanışması istenen resim kısa kenara 1200 pixel  üstü ve net olmalıdır.

Puzzle mukavvası denilen mavi mukavvadan üretildiğinden parçalarda açılmalar meydana gelmez

Toz halinde yapıştırıcı ile gönderilir, kutumuz 2000 parça kutulu puzzle için özel üretilmiştir. Ürünlerimizde kullandığımız malzeme Avrupa standartıdır ve bir çok hazır puzzle üreticisi tarafından kullanılan malzeme ve baskı tekniği ile imal edilir.

Paket içinde alt mukavvası bulunmamaktadır. Nedeni ise boyut olarak mukavva kutudan büyüktür ve katlayarak gönderme yaptığımızda da zemin engebeli olup puzzle parçaları düz durmamaktadır. Diğer profesyönel puzzle satıcı da bunu göndermemektedir. Aldığınız puzzle boyutuna göre her hangi bir kırtasiyeden edineceğiniz basit bir mukavva da işinizi görecektir. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Tamamlanmış halinin boyutu 68x96 cm'dir, lütfen göndereceğiniz resmin eni en az 1200 px ve üstü olmasına özen gösteriniz.

Ürün boyutu dikdörtgen olduğundan kare fotoğraflar yeterli boşluk varsa kesilir. Yeterli boşluk yoksa da yeni fotoğraf istenir.

Resminiz kare veya bir kenarı çok uzun olmaması gerekmektedir. Kare resimlere genellikle çok fazla bir ayarlama olmuyor, dikdörtgen resimleriniz bu orana göre dekube edilir.

Ürün detaylarında belirtilen işlmler haricinde herhangi bir grafik çalışma veya istekte bulunulmaması rica olur. Ürünlerimiz için gerekli grafik çalışma yapılarak gönderim yapılır.

Ürünümüz üzerinde logomuz bulunan özel kutusunda kapalı olarak alıcıya kargolanır.

 

ÖNEMLİ NOT: Sadece kişiye özel puzzle üretilmektedir. Telif hakkı ihlali olabilecek fotoğraflar gönderilmemesi önemli rica olunur. Lütfen siparişinizi teslimat süresini göz önüne alarak veriniz.

  Üretimiz hafta içi yapılmakta olup üretimim en az 3 iş günü sürmektedir

 

 


Lütfen ürün hakkında sadece yorumunuzu yazınız, bize iletmek istediğiniz mesajınız var ise iletişim formu ile iletiniz.

Yorum Yap

Adınız:

Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Ödeme:

Ödemelerinizi kredi kartı veya havale ile yapabilirsiniz

Bonus, World, Axess ve Maximum kredi kartlarına 12 ay taksit yapmaktayız

Havele veya EFT ile ödemelerde sipariş toplamı hesabımıza yatırıldığı zaman hazırlanmaya başlar.

Siparişleriniz kişiye özel olarak hazırlandığı için kapıda ödeme kabul edilmemektedir.


Teslimat:

Siparişlerinizi Yurtiçi Kargo ile gönderiyoruz. Paketinizi alırken lütfen kontrol ediniz. Hasarlı ve eksik paketlerde mutlaka tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip numaranız size email ile gönderilir. Arzu ederseniz hesabınızda ilgili siparişe girdiğiniz zaman kargo takip numaranızı görebilirsiniz.

Sipariş vermekte olduğunuz ürüne eklenmesini istediğiniz resim veya yazıyı sipariş sonrası destek@hediyenizbizden.com email adresine sipariş numaranızı ve siparişi verenin ismini yazarak iletebilirsiniz.

Hazırlanmaya başlanan ürünlerde değişiklik veya iptal yapılamıyacağı için lütfen sipariş vermeden önce üründe kullanılmasını istediğiniz fotoğrafı veya yazıyı hazırlayınız. Eğer siparişte kullanılmasını istediğiniz resim hazır değilse, siparişi öezelleştirmeden veren, siparişiniz alınır ancak hazırlanmadan beklemeye alınır.


 Tüm bankarın kredi kartlarına taksit imkanı
Fotoğraflı 2000 Parça Kutulu Puzzle
TRY 199.90 Yeni Çevrimiçi olarak kullanılabilir
 Tüm bankarın kredi kartlarına taksit imkanı