Nasıl Sipariş Verebilirim

Sipariş adımları

Sipariş adımları

1. Adım:

Sipariş vermek için ilk olarak beğendiğiniz ürünün Sipariş Özelleştirme bölümünü tamamlayın. Bu bazı ürün için fotoğraf yükleme, bazı ürün için renk seçimi, bazı ürün için de yazı ya da hepsi birden olabilmektedir. Eğer bu bölümde sorun yaşarsanız siparişinizle ilgili detayları sipariş sonrası iletişim@hediyenizbizden.com adresine sipariş numaranızla beraber gönderebilirsiniz.

2. Adım:

Daha sonra Sepete Ekle butonunu kullanarak ürünü sepetinize ekleyin.

3. Adım:

3 farklı yerden Sepetim bölümüne ulaşabilirsiniz. 

4.  Adım: 

Sepetinizdeki bilgileri kontrol ettikten sonra Alışverişi Tamamla butonuna basarak ödeme sayfasına (Kasaya Git) ulaşabilirsiniz. Burada ayrıca Kupon Kullanımı ve Kargo Hesaplama kısımları da yer almaktadır.

5. Adım:

Kasaya Git sayfasında sitemize Kayıtlı Müşteriyim kısmından giriş yapabilirsiniz ya da Yeni Müşteri kısmından Devam butonuna basarak hesap oluşturabilirsiniz.

6. Adım: 

Hesap oluşturulurken kırmızı yıldızlı kısımları boş bırakmamanız gerekmektedir. Bilgileri girdikten sonra Devam tuşu ile aynı sayfada siparişi tamamlayabilirsiniz. 

7. Adım:

Fatura adresi ve teslimat adresi aynı ise Devam butonunu kullanarak devam edebilirsiniz. Yeni fatura adresi tanımlamak isterseniz de Yeni fatura adresi olarak kullan yazısının yanındaki yuvarlığı işaretlemeniz gerekmektedir. Çıkan formu doldurarak yine Devam tuşu ile ilerleyebilirsiniz.

8. Adım:

Adres seçiminden sonra sistem tarafından otomatik olarak hesaplanan kargo ücretini göreceksiniz. Ayrıca Siparişiniz Hakkında Bir Açıklama Ekleyebilirsiniz kısmına notunuzu bize iletebilirsiniz.  Devam tuşuyla ilerleyabilirsiniz.

9. Adım:

Sonraki adımda ödeme yapmak için Kredi Kartı ile ödeme ya da Banka Havale/EFT seçeneklerimizden birini seçin. Alt kısımda bulunan Mesafeli Satış Sözleşmesini okudum ve Onaylıyorum kısmına da tıklamanız gerekmektedir.

Banka Havale/EFT seçeneğini seçtiyseniz siparişin son aşaması olan Siparişimi Onaylıyorum Butonu’na tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu aşamada siparişinizin detaylarının yer aldığı bir mail kayıtlı mail adresine ulaşacaktır. Burada yer alan banka bilgilerine ödemeyi yaptığınız zaman siparişiniz hazırlanmaya başlanır. Ödeme yapmadığınız takdirde 5 iş günü sonunda siparişiniz iptal edilir.

Kredi Kartı seçeneğini seçtiyseniz sistem sizi Kredi Kartınızın bağlı bulunduğu bankanın sistemine yönlendirir. Burada cep telefonuna gelen şifreyi kutucuğa yazıp Gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir. (Eğer bir sorunla karşılaşırsanız bankanız ile iletişime geçmenizi öneririz. Kredi kartınızın internetten alışverişe açık olup olmadığını kontrol ediniz.) Şifre işlemini geçtiğinizde tekrar sitemize yönlenirsiniz. Siparişinizin son aşaması olan Siparişimi Onaylıyorum Butonu’na tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişinizle ilgili bilgilere Hesabım bölümünden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bize iletisim@hediyenizbizden.com adresinden veya 0535 432 70 33 nolu müşteri hizmetleri telefon hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 Tüm bankarın kredi kartlarına taksit imkanı